Please see our new site at
frk.org.nz
Joining Information
About Fushin Ryu
N.Z. Instructors
Student Info
Photo Gallery
Links
Store
Tournaments
Club Awards
News
Videos
Club Calendar
Club Awards
Student Awards 2005
Top Student..... Most Improved..... Merit
Albany Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Mon & Wed
3.30
Summer Lewin
Mitchell Whitehead
Liam O'connor
Mon & Wed
4.30
Carl Monk
Bevan Morgan
Liam Ogle / Joshua Tasker
Mon & Wed
5.30
Chris Rahardja
Chris Attwood
Kosei Higurashi / Rebecca Keighley
Mon & Wed
6.30
Robert Fisk
Chris Means
Mike Lynch
Mon & Wed
7.00
Jeremy Alexander
Brendon Running
Martin Wood
Most Injured: Shamendra Hurbuns
Tues & Thurs
3.30
Matthew Smith
Olivia Jones
Sue Mitchell / Reuben Turley
Tues & Thurs
4.30
Michael Kolston
Zak Murtagh
Hal Treves
Tues & Thurs
5.15
Richard Rahardja
Natalia Ivanovic
Simon Williams
Tues & Thurs
7.00
Mark Hsu
Elizabeth Keighley
Fanzhou Chen / Stephanie Rahardja
Friday & Sunday
3.30
Sam Babb
Arikitoa Hood
Bernardus Aliem
Friday & Sunday
4.30
Jordan TeAukura
Jacques Harsveld
Emily Wu
Friday & Sunday
5.15
Bradley Fans
Andrew Reid
Ashray Sood
Sunday
11:30
Cameron Pienaor
Shaw Anderson
Luka Keats
Archers Rd Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Tues & Thurs
4.00
Elena Siljic
Darryl Snellart
Jacob Snellart
Glenfield Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Monday & Wednesday
7.00
George Tjiong
Tahee Kim
Srdan Dukic / Joseph Kim
Browns Bay Central Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Tues & Thurs
3.30
Raianne Cavenagh
Hayden Maxwell
Faser Lockwood
Northcross School Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Friday
5.00
Matt Duval
Michael Pitt
Jac Hebson
Pt. Chev Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Tue & Thu
6.30
Luke Poulsen
Sam Poulsen
Phoenix Taku
Tue & Thu
7.30
James Shaw
Alex Fox
Hayden Green / Bruno Benson
Papakura Dojo
Class
Top Student
Most Improved
Merit
Mon & Thu
5.30
Kristen Molloy
Sean Ledger
Takapuna Dojo
Class
Top Student
Merit
Most Improved
Mon & Wed
3.30
Akira Iioka
Jared Shadbolt
Sinead Litt
Excellent Attendance Award
Dojo
Name
Albany
Chris Maffey
Albany
Carl Monk
Albany
Chikako Monk
Albany
Sue Mitchell
Albany
Mitchell Whitehead
Albany
Luka Keats
Archers Rd
Adam McLeod
Browns Bay Central
Corey Cavenagh
Browns Bay Central
Rhianne Cavenayh
Pt. Chevalier
Daniel Brundenell-Bruce
Pt. Chevalier
Hayden Brundenell-Bruce
Pt. Chevalier
Alexander Craig
Papakura
Kristen Molloy
Copyright 2002 Fushin Ryu Karatedo Association - all rights reserved.
PHONE: (09) 476 2476 - ADDRESS: 539 East Coast Bays Rd, Browns Bay, New Zealand